Sitetree
BEZMAKSAS TĀLRUNIS 80000208

Kartes

A.Godājamie SIA „AMIC Latvia“ klienti,

Ar šo vēlamies Jūs informēt, ka uzņēmuma restrukturizācijas procesā SIA „AMIC Latvia“ (iepriekš SIA „LUKoil Baltija R“) pārtrauc savu saimniecisko darbību degvielas tirdzniecības jomā un savas degvielas uzpildes  stacijas nodod lietošanā uzņēmumam AS „VIADA Baltija“.

Ņemot vērā iepriekš minēto, aicinām Jūs parakstīt Jums sagatavoto pārjaunojuma Līgumu, kas no 01.04.2016 pieejams Jūsu pašapkalpošanās sistēmā pie marta mēneša attaisnojuma dokumenta. Saskaņā ar pārjaunojuma līgumu Jums tiks saglabāti esošie Līguma nosacījumi, piedāvāts plašāks degvielas uzildes staciju tīkls, saglabāta degvielas un pakalpojuma kvalitāte, kā arī bez maksas izsniegtas jaunas AS „VIADA Baltija“ degvielas kartes.

Gadījumā, ja līdz 31.05.2016 netiks pārslēgts pārjanojuma līgums, SIA „AMIC Latvia“ uzskatīs, ka esošais līgums tiek izbeigts ar 01.06.2016.

Šis paziņojums neattiecas uz Valsts un pašvaldību organizācijām, ar kurām turpmākā sadarbība notiks saskaņā ar jau noslēgto iepirkuma līgumu un tā nosacījumiem.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar mums pa tālruni 80000208 vai rakstīt uz e-pasta adresi info@lukoil.lv.

Ar cieņu,

SIA „AMIC Latvia“